Zaprojektuj swoje włosy

Data dodania: 12 maj 2015Ogłoszenie: 1058

JESTEŚMY PRODUCENTEM NOWOCZESNYCH, UNIKATOWYCH SYSTEMÓW, W KTÓRYCH KAŻDA KOBIETA MOŻE ODZYSKAĆ SWOJĄ KOBIECOŚĆ, A DZIECKO SWOJE DZIECIŃSTWO.

Takie systemy są noszone przez celebrytki na całym świecie, które tak usilnie w dobie mediów i internetu są nam niestety stawiane za wzory piękna i naśladowania. Mało kto zapomina dodać iż ich uroda rzeczywista daleko odbiega od tego co na zdjęciach i w tv. Większość z nich przedłuża, zagęszcza włosy, nosi różne dopinki i systemy. To dlatego raz mają krótkie a raz długie włosy, raz ciemne, a to znowu blond czy rude. Jesteśmy w stanie zrekonstruować Twoją fryzurę w związku z łysieniem, wypadaniem włosów, przebytą chemioterapią czy leczeniem hormonalnym i innymi tego typu przypadkami.

NASZE SYSTEMY
Świetnie zastępują własne włosy, ponieważ są niewyczuwalne, lekkie, integrujące się z nasza skórą, a przy tym oddychające. Nie musisz mieć zaczesanej grzywki, a miejsce przedziałka możesz dowolnie zmieniać, co sprawia, że można czesać kucyki, pleść warkoczyki itp. W tych systemach można pływać, spać, uprawiać sporty, dziecko bez obaw może spędzać czas z rówieśnikami, bez obaw, że przy pociągnięciu za włosy mogłyby spaść.

Do wykonywania systemów używamy najwyższej jakości dostępnych na rynku włosów słowiańskich, dziewiczych słowiańskich i europejskich.
Tego typu NOWE WŁOSY są bardzo ważnym czynnikiem w leczeniu różnego typu schorzeń, w tym wywodzących się z chorób immunologicznych autoagresyjnych, ponieważ odgrywają bardzo dużą rolę w samoakceptacji pacjenta i odsunięciu na bok czynnika stresogennego mogącego powodować utratę włosów.

Wrocław ul.Św.Elżbiety 4
Katowice ul.czerwinskiego 6
Krakow ul.Kamienna 21

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 535... Pokaż

Zobacz inne ogłoszenia użytkownika ( 1 )

Cena 600zł
Kategoria: Usługi
Typ oferty: Usługi zdrowotne
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wyświetleń: 1529

Najczęściej oglądane w tej kategorii

Podobne ogłoszenia Zobacz wszystkie ogłoszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych ogłoszeniach
z następującym kryterium:
© 2012 Jeleniagoralokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.