SUPER PRACA! Zacznij żyć na własny rachunek w Warszawie!

Data dodania: 24 lipiec 2018Ogłoszenie: 11871

Szukam fajnej dziewczyny bez nałogów typu narkotyki czy alkohol. Normalnej, zadbanej i lubiącej mężczyzn! Nie koniecznie lalki barbie - kobiece kształty to atut - ale dziewczynie z nadwagą też podziękuję.
Stawki od 300 zł za godzinę w górę. Gwarantuję świetne warunki współpracy i zarobek przynajmniej 5000 zł tygodniowo! W zamian oczekuję uśmiechu, uczciwości oraz chęci do pracy.
Nie stawiam tylko na ilość klientów, ale również, na jakość - oczekując od pana kultury, szacunku czy chociażby tak podstawowej rzeczy jak higiena - Ty również musisz te warunki spełniać!
Zapraszam do kontaktu zdecydowane dziewczyny! Brak doświadczenia nie jest problemem - wszystko Ci wyjaśnię, opowiem i będę prowadzić "za rączkę", u mnie nie ma nic na siłę, ale jeżeli nie jesteś pewna czy w ogóle chcesz to robić to nie pisz - szkoda naszego czasu a klienci czują Twój dysonans.
Zapewniam profesjonalną sesję zdjęciową, absolutny brak konkurencji - indywidualna reklama, prywatny apartament tylko do Twojej dyspozycji, w którym możesz zamieszkać, dla komfortu Twojego i klienta telefony odbiera telefonistka, 100% dyskrecję zarówno podczas trwania jak i po zakończeniu naszej współpracy, bezpieczeństwo oraz spotkania z kulturalnymi panami.
Jeżeli odpowiada Ci to, co oferuję proszę abyś przesłała swoje aktualne zdjęcia wraz z krótkim opisem zawierającym informacje takie jak; wiek, wzrost, wymiary, doświadczenie oraz preferencje (co lubisz a czego nie lubisz w kwestiach intymnych). Możesz załączyć swój numer telefonu, to znacznie przyspieszy kontakt i nawiązanie współpracy a podczas rozmowy łatwiej mi będzie odpowiedzieć na Twoje pytania i rozwiać ewentualne wątpliwości.

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 793... Pokaż

Zobacz inne ogłoszenia użytkownika ( 12 )
Cena za darmo
Kategoria: Towarzyskie
Typ oferty: Towarzyskie
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wyświetleń: 207

Najczęściej oglądane w tej kategorii

Podobne ogłoszenia Zobacz wszystkie ogłoszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych ogłoszeniach
z następującym kryterium:
© 2012 Jeleniagoralokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.