Zarządzanie Apartamentami, Karpacz, Szklarska Poręba

Data dodania: 26 luty 2019Ogłoszenie: 14866

Firma podejmie współpracę z osobami prowadzącymi działalność w zakresie najmu krótkoterminowego, posiadającymi nieruchomości w miejscowościach Karpacz i Szklarska Poręba.
Firma podjemie współpracę z właścicielami prowadzącymi działalność w zakresie najmu krótkoterminowego, posiadającymi swoje lokale przeznaczone wyłącznie dla gości/turystów w miejscowościach turystycznych tj. Karpaczu i Szklarskiej Porębie.

Zakres naszych usług obejmuje kompleksowe zarządzanie apartamentem:

-Obsługa gości (kontakt, meldowanie, ewentualne pobieranie opłat)
-Obsługa powyjazdowa lokalu (sprzątanie apartamentu, dokonywanie bieżących drobnych napraw, wymiana uszkodzonego lub niesprawnego sprzętu, kontrola stanu lokalu)
-Prowadzenie reklam, prezentacji lokalu, prowadzenie ngocjacji cen prezentacji u obecnych partnerów reklamowych, oraz negocjacje korzystych warunków w nowych serwisach reklamowych
-Prowadzenie profilu Facebook, oraz konstruowanie ofert promocyjnych (zależnych od sezonu lub okazji)
-Dokumentowanie efektów pracy w apartamencie, i przesyłanie ich w formie zdjęć na e-mail właściciela.

Nasza oferta obejmuje kompleksowe usługi w zakresie zarządzania danym lokalem, zakres można indywidualnie dostosować do potrzeb właściciela, skierowana jest głównie do osób fizycznych, posiadających tego typu lokale, współpraca na podstawie zlecenia konkretnych czynności naszej firmie.

Zapraszam do kontaktu w godzinach 10:00-18:00 codziennie pod numerem telefonu podanym w ogłoszeniu, lub o kontakt na podany adres e-mail z podaniem danych typu położenie lokalu, powierzchnia ewentualny link do prezentacji lokalu na portalu turystycznym, wówczas prześlemy wstępną ofertę.

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 881... Pokaż

Zobacz inne ogłoszenia użytkownika ( 1 )

Podobne ogłoszenia Zobacz wszystkie ogłoszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych ogłoszeniach
z następującym kryterium:
© 2012 Jeleniagoralokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.