Tayson - wyjątkowo bystry, wesoły psiak szuka domu!

Data dodania: 04 październik 2020Ogłoszenie: 57459

Tayson - wyjątkowo bystry, wesoły psiak szuka domu!

Tayson to młody, około 3 letni pies. Ma nieprzeciętną urodę, pręgi niczym u tygrysa i niesamowity uśmiech, który topi nawet najtwardsze serca. Nie wykluczamy, że w rodowodzie Taysona możemy znaleźć linię TTB (terier typu bull, np. amstaff).
W stosunku do człowieka jest bardzo przyjacielski, uwielbia kontakt z nim. Siedziałby ciągle na kolanach, nie zważając na swoje gabaryty. Aktualnie uczęszcza na szkolenia, gdzie nauczył się już podstawowych komend (siad, zostań, daj łapę, do mnie). Na szkoleniach nauczył się ufać przewodnikowi i wykonywać jego polecania. Spuszczony ze smyczy jest odwołalny.
Tayson po odpowiednim zapoznaniu toleruje uległe i stabilnie psychicznie suczki. Nadal pracujemy nad tym, aby Tayson tolerował psy (płci męskiej). Oczywiście Tayson posiada również wady, ale przy odpowiednim prowadzeniu są one do wypracowania.
To pies, który potrzebuje silnego psychicznie i fizycznie właściciela.
Tay jest bystry i potrafi wykorzystać każdą wpadkę przewodnika. Musi mieć wyznaczone wyraźne zasady, których nie będzie mógł łamać. Tayson posiada specjalną umiejętność przechodzenia przez płoty. Jest bardzo zwinny, świetnie spisał by się w psich sportach. Przyszły właściciel musi o tym pamiętać. Tayson wymaga dużej dawki ruchu i zmęczenia psychicznego. Został poddany zabiegowi kastracji. Jedną z dużych zalet Taysona jest to, żę uwielbia i potrafi bezpiecznie jeździć w samochodzie.

Aktualnie przebywa w schronisku ,,Psi Raj" w Pasłęku. Jesteśmy w stanie pomóc w transporcie do nowego domu.

Dane kontaktowe:
Kasia- 792 074 136
Ania- 509 705 880
email: a.barchanowicz94@gmail.com

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: ... Pokaż

Zobacz inne ogłoszenia użytkownika ( 85 )

Cena za darmo
Kategoria: Zwierzęta
Typ oferty: Psy
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wyświetleń: 47

Najczęściej oglądane w tej kategorii

Podobne ogłoszenia Zobacz wszystkie ogłoszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych ogłoszeniach
z następującym kryterium:
© 2012 Jeleniagoralokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.