Pracownik Inwnetaryzacji Jelenia Góra

Data dodania: 12 lipiec 2019Ogłoszenie: 17904

Job Impulse to agencja zatrudnienia działająca na polskim rynku od 2006 roku (nr wpisu do rejestru: 3000). Dzięki nam podejmiesz pracę stałą, tymczasową i dorywczą. Za naszym pośrednictwem w 2018 roku zatrudnienie znalazło ponad 30 000 osób w całej Polsce. Prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska wszystkich szczebli, również w ramach programu TAKpełnosprawni promującego zatrudnianie i integrację osób z niepełnosprawnością. Jesteśmy właścicielem portalu strefajob.pl do realizacji błyskawicznych zleceń.

Nr ref.: AI/Katowice062019/MD

Co oferujemy?
· Umowa Zlecenie
· Elastyczny Grafik
· Zapisy online
· Kartę multipsort
· Dodatkowe premie za frekwencje
· Stawkę 16-19

Zakres Zadań:
· Liczenie towarów za pomocą skanera.

Nasze oczekiwania:
· Ukończony 18 nasty rok życia.

Oferta skierowana również do obcokrajowców!
Nie wymagamy książeczki sanepidu!
Szukamy wyłącznie osób pełnoletnich.

Weź znajomych i zgarnij dodatkową PREMIE - 10 złotych brutto za każdą osobę!
Nie zwlekaj! Zapisz się już dziś lub prześlij nam informację że jesteś zainteresowany!! Prosimy o podanie swoich danych: imię, nazwisko, nr telefonu i adres e-mail. Prosimy nie przesyłać CV!

PROSIMY O DOPISANIE W ZGŁOSZENIU NASTĘPUJĄCEJ KLAUZULI:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez administratora danych osobowych – Job Impulse Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 10, zawartych w moim CV w celu przeprowadzenia bieżącej oraz przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Job Impulse Polska Sp. z o.o. Podanie danych jest dobrowolne, a podstawą prawną przetwarzania danych jest art 6 ust.1 lit. a) RODO czyli moja zgoda. Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom zajmującym się obsługą informatyczną Job Impulse Polska Sp. z o.o. oraz podmiotom wspierającym Job Impulse Polska Sp. z o.o. w prowadzeniu rekrutacji – zewnętrzne podmioty rekrutujące.
Wiem, że mam prawo do wycofania zgody w każdej chwili co pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Dane nie będą przekazywane do państw trzecich ani organizacji międzynarodowych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody w celach rekrutacyjnych a po jej odwołaniu - przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Job Impulse Polska Sp. z o.o. dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z naszym Inspektorem Ochrony Danych: iodo[małpa]jobimpulse.pl

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: ... Pokaż

Zobacz inne ogłoszenia użytkownika ( 1 )

Cena 19zł
Kategoria: Praca
Typ oferty: Szukam pracy
Wymiar: Inny
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wyświetleń: 360

Najczęściej oglądane w tej kategorii

Podobne ogłoszenia Zobacz wszystkie ogłoszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych ogłoszeniach
z następującym kryterium:
© 2012 Jeleniagoralokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.