Oryginalny Demilec

Data dodania: 14 maj 2015Ogłoszenie: 1064
Oryginalny Demilec
  • Oryginalny Demilec  - zdjęcia

Budujesz?
Remontujesz ?
Potrzebujesz obniżyć rachunki za ogrzewanie i klimatyzację?
Trafiłeś pod właściwy adres !!!
Innowacyjny, skuteczny a tym samym doskonały system ociepleniowy nakładany natryskowo to Idealna izolacja, którą jest otwarto komórkowy system poliuretanowy firmy Demilec Sealection 500
Sealection 500 to:

- 100% szczelność – piana otwarto komórkowa Sealection 500 w trakcie natrysku zwiększa swoją objętość 120 krotnie wypełniając wszelkie szczeliny i trudno dostępne miejsca eliminując tym samym nieszczelności i niedościgłości tradycyjnych metod izolacyjnych
- oszczędność – dochodząca do 50 % kosztów energii pochłanianej zarówno przez systemy grzewcze jak również systemy klimatyzacyjne. Czyli upraszczając możemy cieszyć się ciepłem w zimie i chłodem w lecie. Wbrew pozorom zwrot różnicy kosztów ocieplenia pianą w porównaniu do innych izolacji nie tylko szybko się zwraca ale szybko na siebie zaczyna zarabiać.
- Akustyczność – ciepłe i ciche domowe otoczenie to podstawa komfortu
- dzisiejszych 4 kątów. Dzięki zastosowaniu Idealne izolacji możemy cieszyć się nie tylko ciepłem ale również ciszą i ograniczeniem do min hałasów dochodzących z zewnątrz. Dlatego przy idealnej izolacji odgłosy opadów deszczu czy też gradu przestają być uciążliwe a uliczny zgiełk pozostaje na zewnątrz budynku tam gdzie jego miejsce. Pofałdowana struktura powoduję że materiał ten znakomicie sprawdza się w domowych kinach i studiach nagrań zapewniając efekt tłumienia i rozpraszania fal dźwiękowych pochodzących z wnętrza budynku.
- Zdrowie i bezpieczeństwo – to zalety nie tylko deklarowane ale przebadane i poparte odpowiednimi certyfikatami i atestami a wśród nich atestem PZH. Dzięki strukturze otwartych komórek piana szczelnie przylega do wszystkich materiałów budowlanych dostępnych na rynku i tym samym idealna izolacja nie posiada zapachu, ogranicza napływ kurzu i alergenów, nie pyli i nie wydziela szkodliwych substancji niszczących warstwę ozonową potocznie zwanych freonami. Sealection 500 to również materiał odporny na pleśń rozrost grzybów i szkodniki dla, których nie stanowi żadnej wartości odżywczej.
- Czasy wykonania – idealnej izolacji to przeważnie tylko 1 dzień dla powierzchni nie przekraczających 400m2 co pozwala na przyśpieszenie i tym samym skrócenie czasu budowy.
- Trwałość i niezmienność w czasie – już po 48 godzinach idealna izolacja Sealection 500 staje się materiałem o niezmiennych parametrach, nie utlenia się , nie kurczy nie opada i to najważniejsze zalety w porównaniu do tradycyjnych rozwiązań. Nie traci swoich parametrów termicznych co potwierdza gwarancja producenta do długości życia budynku.
- Piana ma właściwości samogasnące (klasa E), a w przegrodzie z zastosowaną płytą gipsowo kartonową klasę B (s1,d0) i jako system nierozprzestrzeniający ognia może być stosowany w obiektach użyteczności publicznej.

Jako produkt budowlany posiada nie tylko aprobaty polskie ale również europejskie sprawiając, że jest nie tylko materiałem skutecznym ale bezpiecznym do stosowania.
Podsumowując Idealna izolacja to:
1. Znaczne podniesienie sprawności energetycznej budynków, dostrzegalne w comiesięcznych niższych kosztach utrzymania obiektu
2. Zmniejszenie obciążenia konstrukcji dachów i ścian
3. Wysoka adhezja do praktycznie wszystkich materiałów stosowanych w budownictwie
4. Szczelność
5. Brak ograniczeń instalacyjnych w konstrukcjach o skomplikowanych kształtach budynku
6. Znakomite wygłuszenie
7. Trwałość
8. Długoterminowa gwarancja jakość produktu
9. Zabezpieczenie przed pyłkami i kurzem

Więcej informacji i lista autoryzowanych wykonawców:
www.idealnaizolacja.pl
www.demilec.org
lub telefonicznie pod numerem telefonu:
+48 603 703 342
+48 506 303 333

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: +48... Pokaż

Zobacz inne ogłoszenia użytkownika ( 1 )

Cena 66zł
Kategoria: Różne
Typ oferty: Dom - ogród
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wyświetleń: 1661

Najczęściej oglądane w tej kategorii

Podobne ogłoszenia Zobacz wszystkie ogłoszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych ogłoszeniach
z następującym kryterium:
© 2012 Jeleniagoralokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.