1% z OPP dla chorej Sary

Data dodania: 26 styczeń 2016Ogłoszenie: 2246
1% z OPP dla chorej Sary
  • 1% z OPP dla chorej Sary - zdjęcia
  • 1% z OPP dla chorej Sary zdjecie 2

BARDZO PROSZĘ O 1% Z PODATKU
DLA MOJEJ CÓRECZKI SARY

Sara wraz ze swoją siostrą bliźniaczką Wiktorią urodziły się zbyt szybko.... Dziewczynki przyszły na świat po bardzo ciężkim i skomplikowanym porodzie, dlatego Sara od urodzenia cierpi na Mózgowe Porażenie Dziecięce ….Wikunia była zbyt słaba....i niestety odeszła….. Ponieważ urodziła się zbyt szybko wymaga codziennej, specjalistycznej rehabilitacji, która jest dla niej ogromny wysiłkiem, ale mimo to jest wesołą i pogodną dziewczynką. Niepełnosprawność Sary objawia się głównie przez opóźniony rozwój psychoruchowy, niedowład spastyczny rąk i nóg, wadę wzroku.
Samodzielnie nie potrafi siedzieć, chodzić i mówić. Jednak dzięki wielkiej miłości swoich najbliższych- Sara stała się bardziej radosna, szczęśliwa i uśmiechnięta.

Sarunia ...chce żyć i chce się śmiać !!!

Dotychczas osiągnięte efekty pozwalają nam wierzyć, że Sara, mimo problemu, który ją dotknął, ma ogromną szansę na poprawę zdrowia.
Cały proces rehabilitacyjny rodzice muszą zorganizować i sfinansować we własnym zakresie, a koszty z tym związane mimo ogromnego starania się, przekraczają ich możliwości.
Aby nasza podopieczna mogła dalej się rozwijać i robić postępy, wymaga kompleksowej rehabilitacji oraz terapii psychologicznej i logopedycznej. Koszt jednej wizyty terapeutycznej to około 100 zł, a średni koszt dwutygodniowego turnusu to 3-4 tyś zł. Niestety coraz rzadziej może korzystać z takiej formy rehabilitacji , szczególnie od kiedy mama zrezygnowała z pracy, aby móc zająć się córką i poświęcić jej każdą chwilę
Rok temu mama Sary – Dorota – zachorowała na Reumatoidalne Zapalenie Stawów. Niestety sama wymaga coraz częściej zabiegów rehabilitacyjnych i kosztownego leczenia . Dzielnie walczy z bólem , aby nadal zajmować się córką. Choroba jest nieuleczalna, ale można spowolnić jej rozwój. Dziewczyny Czekaja na naszą pomoc!!!

KRS 00000 37 904, CEL SZCZEGÓŁOWY 2293 BRYL SARA

Sarze można pomóc także wpłacając darowiznę:
Fundacja Dzieciom Zdążyć z Pomocą, ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa

Bank BPH 15 1060 0076 0000 3310 0018 2615
TYTUŁEM: 2293 BRYL SARA darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

Z wyrazami szacunku-mama Sary –Dorota Bryl

Stronka Sary w Fundacji : http://dzieciom.pl/podopieczni/2293

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: ... Pokaż

Zobacz inne ogłoszenia użytkownika ( 1 )

Cena za darmo
Kategoria: Dla dzieci
Typ oferty: Pozostałe
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wyświetleń: 2078

Najczęściej oglądane w tej kategorii

Podobne ogłoszenia Zobacz wszystkie ogłoszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych ogłoszeniach
z następującym kryterium:
© 2012 Jeleniagoralokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.